03 Ocak 2014

Finansbank Müşteri Hizmetlerindeki Bayanın Üslubu Rahatsız Edici!

Gün içerisinde 216'lı numaradan aranarak kredi kartı ekstrelerim hakkında tabiri caizse "sözlü sorgulamaya" maruz kaldım. Yasal takip sürecine düşmemiş bir dosyanın (sadece bir ekstre dönemi gecikmede olan kart) hakkında ve hatta ikinci gelen ekstrenin son ödeme tarihine henüz beş gün daha varken; borcunuzu ne zaman ödeyeceksiniz tarzında yaklaşımda bulunan S** arkadaşımızı da buradan yetkili mercilere üzülerek bildirmek zorundayım.

Bayanın tutumunu gözlemlediğimde sanki o ev sahibi, ben ise kiracı. Adeta bana ne zaman kiranı ödeyeceksin diye soran bir eda vardı. Seneler boyu borcuna sadık kalmış ve ödediği faiz ile Finansbank'ı kalkındırmış vatandaş(lar)a karşı yaklaşımınızı düzeltmelisiniz.

Kerem 62 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön