06 Nisan 2013 #1727958

Finansbank Müşteri Hizmetleri Yetersiz!

05.04.2013 16:50 de ismini P. olarak veren müşt.tem. tarafından mağdur edildim.. Yeni kullanmaya başladığım cep tel numaramı sistemlerine tanıtmak için yaptığım telefon görüşmesinde gerekli güvenlik adımlarını geçemediğim için sorunumu şubeden çözmem gerektiği tarafıma aktarılmış,aldığım cevap üzerine bankanızla alakalı tüm hesap ve kartları bloke etmek istiyorum talimatım herhangi bir kimlik tespitine gerek duyulmadan yerine getirilmiş,banka ile ilgili kullanmış olduğum maaş hesabımı da kullanmak istemediğim herhangi bir para kabulünün yapılmasını istemediğim notunun alınmasını istediğimde de garip bir şekilde kimlik sorgusu bahane edilmiş,talimatım yerine getirilmemiştir.

Çağrı 48 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı09 Nisan 2013

    Şu ana kadar banka tarafından şikayetim ile ilgili herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Kalite politikaları gereği buraya otomatik mesajlarını kopyalayıp yapıştırmaktan öteye geçememişlerdir. Bu süre içinde bende bireysel olarak kurumumda örgütleniyorum,kurumumda 3000 kişiye maaş aktaran bu bankaya karşı şimdilik sayımız 300 civarında ve birdahaki maaş ihalesine bu bankanın girmemesi için elimizden ne geliyor ise yapacağız. İlginiz için çok teşekkür ederim

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön