23 Aralık 2014

Finansbank Müşteri Hizmetleri Sürekli Arıyor

Finansbank müşteri hizmetlerinden artık bıkmış durumdayım. Olur olmaz günde 10 defa bir insan aranmaz şu anda akşam saat 7 olmuş beni arayarak kredi bilgisi veriyorlar bu nedir acaba? İnsanları bu kadar rahatsız etmeye nasıl hakları var. Bu şekilde devam ederlerse kredi kartını iptal edeceğim. Çalışma saatleri kaçtan kaça kadar ki insanları bu şekilde rahatsız ediyorlar.

İlyas 1.701 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Bankamız tarafından yapılan aramalara ilişkin tarafımıza ulaştırdığınız ilgili şikayetinize istinaden, Bankamız tarafından aranmanızın engellenmesi hususunda gerekli tüm aksiyonların alındığını bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön