19 Nisan 2013 #1752494

Finansbank Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi!

Durumu geçenlerde telefon aracılığıyla bildirdim. Bugün geri dönüş yaptılar. İkinci defa faizi almalarında bir hata olduğunu söyledim Faizin faizi mi olur. 7 adet bankada kredi kartım var böyle bir şeye başka bankada denk gelmedim. İlk defa buna Finansbankta denk geldim.Aylık harcamalarım 20 bin TL'yi bulmakta eğer ki bu banka ile sorunlarım devam edecekse tüm irtibatımı kesmek istiyorum. Oradaki çalışan bayandan zaten ayrıca şikayetçiyim."Bir hata yoktur, iyi günler"dedi ve telefonu yüzüme kapattığı için. Sorunun çözülüp alınan faizin iadesini istiyorum. İade edilmediği takdirde hesabım kapatılsın. Daha öncede aynı sorunu yaşadım.Onunda iadesini istiyorum.

Ali 27 Okunma

Cevaplar

  • Ali19 Nisan 2013

    Öncelikle "Sizi Dinliyoruz" ekibine gerekli bildirimide yaptım. Telefonda değerlendirmeye aldığınızı söylediniz, sorunum halen çözülmedi beklemedeyim sayın yetkili.

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön