14 Mayıs 2013

Finansbank Müşteri Hizmetleri Çok İlgisiz!

Yaklaşık 2 yıldır cardfinans kullanıyorum kartı ilk kullanmaya başladığımda özellikle sordum yıllık kart aidatı var mı diye yok denildi 1 sene gelmedi 2. sene 49 lira geldi müşteri hizmetlerini aradım ses kaydım dinlensin diye bana tarih saat soruldu ben sizinle konuştuğum tarihleri aklımda tutacaksam siz ne iş yapacaksınız dedim kartımı iptal edin dedim gayet ilgisiz şekilde tepkiler aldım.


Hiç bir seçenek sunulmadı daha sonra kendim öğrendim otomatik ödeme talimatı verildiğinde geri ödendiğini. böyle bir müşteri hizmetleri olamaz elinizdeki müşteriye sahip çıkmayı bilmiyorsunuz. en kısa zamanda iptal ettireceğim. tabi umurunuzda da değil oda ayrı bir konu.

Cemal 38 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön