05 Eylül 2013 #1995452

Finansbank Muhatap Bulamıyorum!

Şubat 2013 tarihinde Finansbank Otocenter şubesinden kullanmış olduğumuz bir konut kredisi var. Bu konut kredisi hesabının dönem dönem hesap işletim ücreti sürprizi çıkarmaması için adıma kayıtlı 2 GSM hattının faturalarını ilgili hesaba otomatik ödeme talimatı ile tanımlattım. Fakat, daha 8-10 gün önce Finansbank'tan tarafıma gelen mesajla 29.09.2013 tarihi itibariyle hesabınıza hesap işletim ücreti yansıtılacaktır diye bir bilgilendirme yapıldı.


Ben de bunun sebebini öğrenmek için krediyi kullandığımız şubedeki arkadaşı arıyorum ama, sağolsun muhterem bir türlü telefonlarına cevap vermiyor. Ha bu arada muhteremin adı da A*** olsa gerek. Gereğini arz ediyorum.

Necip 77 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Necip09 Eylül 2013

    Neyin değerlendirmesini yapayım kı. 6 Eylülde Finansbank genel merkezden bir bayan aradı, hesabınızla ilgili gerekli incelemeyi yapıp tarafınıza dönüş yaparız dedi. O günden beri ne dönüş yapan var ne de ben hala şubeye ulaşabilmiş değilim. Buyurun değerlendirmeyi siz yapın.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön