27 Ocak 2014 #2257962

Finansbank Mahkeme Kararına Uymuyor

Yaklaşık 4 ya da 5 sene önce çekmiş olduğum kredinin dosya masrafları için tüketici hakem heyetine başvuruda bulundum. İnceleme sonucunda mahkemeyi kazandım ama bankaların 15 iş günü içerisinde itiraz etme hakkı ibaresi vardı . Bu doğrultuda Finansbank beni mahkemeye verdi ve yaklaşık üzerine 10 ay geçti ve dava yeniden sonuçlandı yine ben kazandım, fakat mahkeme kararı olmasına rağmen hala 427 tl tutarındaki paramı hesabıma iade etmiyor. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen 2 ila 5 iş günü diyerek oyalıyorlar. 20 gün geçti.

Hakan 100 Okunma

Cevaplar

 • Hakan30 Ocak 2014

  Kötü Bir Bankasınız.

 • Hakan28 Ocak 2014

  Sizi Dinliyoruz 28.01.2014 tarihli bildiriminiz ***** Referans numarası ile kayıt altına alınmıştır. Bu kayıt numarası ile dilerseniz Şikayet Sorgulama menüsünden kaydınızın durumunu sorgulayabilirsiniz. Sonuç bu işte bir yol ilerleme yok.

 • Hakan27 Ocak 2014

  sizin en kısa süreniz 20 gün mü acaba şuana kadar bir değerlendirme yapılmadıysa bundan sonra 2015 yılında mı cevap verilecek çok merak ediyorum

 • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön