23 Ocak 2014 #2252997

Finansbank Mağduriyetimi Gidermedi

Yaklaşık 1 buçuk yıl önce Denizli'de B**** İletişim adlı firmada kurye görevinde ise başladım. Firmanın çalışmış olduğu bankada maaş hesaplarımız açıldı. Şahsi başvurum olmaması halde işyerine kredi kartı ve kredili mevduat hesabının kredi kartı ve banka kartlarını göndermiştir.


Firma sahipleride usulsüz olarak kartlarımızı kullanmıştır. Yaklaşık mağduriyet yaşayan 20 kişinin mağduriyeti giderilmekle birlikte benim mağduriyetim giderilmemiştir. Benim adıma olan kimlik kontrolü ve imza karşılığında teslim edilmesi gereken kartlar başkasına nasıl teslim ediliyor. Herkesin mağduriyeti gidirilmişken benim mağduriyetim giderilmemiştir. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Hüseyin 107 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin10 Şubat 2014

  Finansbank kesinlikle tarafıma geri dönüş yapmamıştır. Ben verdiği numarayı binlerce kez aradım lakin çözüm bulunamamıştır.Acilen aranmak istiyorum.

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından defalarca aradık ancak kendisine ulaşamadık. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Hüseyin08 Şubat 2014

  Finansbank aradan günler geçmesine rağmen kesinlikle arayıp işlem yapıp bilgi vermemişlerdir.

 • Hüseyin27 Ocak 2014

  Finansbank tarafından halen herhangi bir dönüş yapılmamıştır.

 • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön