22 Nisan 2013 #1757091

Finansbank Mağdur Ediyor!

Yıllardır bir sürü kanun çıkmasına bankalara bu yönde bir sürü telkinde bulunulmasına rağmen halen daha kredi kartı yıllık kullanım ücreti adı altında 65. 00 tl gibi astronomik bir ücret talep ediliyor. Size soruyorum bu parayı hak etmek için nasıl bir hizmet veriyorsunuz? Yapılan alış verişlerden zaten faiz almıyorsunuz? Ayrıca sizinle temasa geçen müşterinize size başka bir kart verelim gibi bir çözümü nasıl ürettiniz merak ettim? Ayrıca talep etmediğim halde kredi kartı limitimi hangi hakla 3 defa artırıyorsunuz?

Hasan 55 Okunma

Cevaplar

  • Hasan25 Nisan 2013

    Merak ettiğim birşey var yasal olmayan bir uygulama ile milyonlarca müşterinizden topladığınız haksız kazanç ile ne gibi hizmet sunuyorsunuz? Yasal olmayan haksız olarak müşterilerinizden tahsil ettiğiniz ücretleri iade edemediğinizi neden kişisel cep numarasına kısa mesaj ile gönderiyorsunuz? Buraya yaza bilirisiniz bence ve milyonlarca müşterinizde sizin gerçek politikanızı öğrenmiş olur..! Müşteri memnuniyeti kriterleriniz arasında kart aidatını yatıran çekip gide bilir şeklinde bir ibare olduğunu ve çözüm üretemediğinizi herkesin öğrenmeye hakkı vardır şahsi kanaatim Saygılarımla

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön