06 Şubat 2014 #2280200

Finansbank Maaşımı Almama İzin Vermiyor

İki aydır sürekli Finansbank müşteri hizmetleri ve şubeyi aramama rağmen maaş hesabıma yatırılan maaşımın belirli bir bölümünü açıklanamayan bir sebepten ötürü sistem ne EFT yapmama, ne de ATM'den çekmeme izin vermemektedir. Maaşımın bir bölümü içeride. Yine sistem tarafından ve yine açıklanamayan bir nedenle blokelidir. İletişime geçtiğim yetkililer bana "hesabınızda teknik bir problem var arkadaşlar ilgileniyor" yanıtını vermişler ancak mağduriyetim giderilememiştir.

Hatice 140 Okunma

Cevaplar

 • Hatice17 Şubat 2014

  17 ŞUBAT ITIBARIYLE MAASIMI KULLANABILIYORUM.

 • Hatice14 Şubat 2014

  IM14709699 nolu bildirim ile alakalı şube personeliniz ve müşteri hizmetleri telefonda benim onayımla birlikte EFT yaparken sorunumu bizzat kendileride yaşadıkları halde sürekli aradığım yetkililer biz burdan kontrol ediyoruz bir problem görünmüyor diyorlar. Gercekten bankanızın 6 Şubatta verilen bir bildirimle alakalı 14 Şubat olmuş halen bir çözüm bile ortaya koyamamış olması ile alakalı söyleyecek kelime bulamıyorum...

 • Hatice12 Şubat 2014

  8 gün geçmesine rağmen hesabımdaki problem halen giderilemiyor bankanızın teknik problemi çözecek dediği birimi (tabi böyle bir birimi var ise ) bukadar gündür çözüm sağlayamıyor , ancak hesabımdan BSMV masrafı + hesap özeti ücreti+ faiz tahakkuku+ BSMV kesintisi+KKDF kesintisi tahsil ederken sisteminiz tıkır tıkır çalışıyor .Bu nasıl bankacılık anlayışı??? Konuyla ilgili muhatap bile yok...

 • Hatice10 Şubat 2014

  10.02.2014 TARİHLİ TÜKETİCİ HAKLARI HAKEM HEYETİ BAŞVURU NO: 782241 ile Finansbank ile yaşadığım mağduriyet konusunda müracatım olmuştur. Bilglendirme amaçlıdır.

 • Hatice10 Şubat 2014

  4Şubatta hesabıma yatırılan maaşımı halen kullanamıyorum. Çözüm için aradığım müşteri hizmetleri ise sadece kayıt ve bildirim oluşturuyopr ancak bu saat oldu halen hesabımdan eft yapamıyorum atm den paramı çekemiyorum. Kayseri Organize Subesindeki yetkili ise "hesabını bilmessen böyle olur diyebilecek kadar konuya duyarlılar". FINASBANK yetkililerine sağduyusundan dolayı tesekkür ederim!!!

 • Hatice10 Şubat 2014

  FINANSBANK kalite politikasıyla örtüşmeyen çözümsüzlüğü nedeniyle tüketici olarak FINANSBANK tan davacı olacağım

 • Hatice07 Şubat 2014

  Sitenizde yeralan şikayet sorgulama menüsünde şikayetimin sonuçlandırıldığını belirtmişsiniz. Nasıl sonuçlandırıldığı ile ilgili Fınansbank yetkililerinden bilgi alabilir miyim? Zira halen maaş hesabımdan EFT yapamıyor ve ATMden nakit çekemiyorum.

 • Hatice07 Şubat 2014

  Iki gün geçmesine rağmen halen bir düzenleme yapılamamıştır . toplamda iki aydır devam eden magduriyetim çözümlenemiyor. ben bankadan 'arkadaşlar konuyla ilgileniyor'yanıtı almak istemiyorum FINANSBANKtan çözüm talep ediyorum .

 • QNB Finansbank Temsilcisi06 Şubat 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön