09 Mayıs 2013 #1788040

Finansbank Maaşıma İcra Geldi!

Bankanızdan 2010 yılında tarafıma gönderilen kredi kartını yaklaşık 1,5 yıl kullandım. başvuru formunda mail yolu ile ekstre talebini işaretlediğim ve telefonla defalarca müşteri hizmetlerini aradığım halde bir kez bile banka ekstresi almadım, bazı sorunlardan dolayı kartımı ödeyemedim ve 1 yıl önce taksitlendirdiğim kart borcuma dair yine bir bilgilendirme sms mail yada telefonla dönüş olmadı.


Bankayı defalarca aradığım ve güncel telefon ve mail adresimi bildirdiğim halde finansbanka ait hiçbir bildirim almadım ve bu hafta maaşıma icra geldiğini öğrendim. borcuma ait hiçbir bildirim yapılmadan gelen bu icra için tüketici mahkemesine gideceğim.

Gülsüm 85 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm14 Mayıs 2013

    Evet bankanız tarafından arandım, süreç hakkında bilgilendirildim ancak neden kartıma ekstre gelmediği ya da takibe gidinceye kadar neden telefon veya SMS veya mail yoluyla uyarılmadığımı bilmiyorlarmış. Bir de borcumun tebligatı 3. Binyılın teknolojisine uygun olarak mektupla muhtara yapılmış, ve bunda yasal bir sıkıntı yokmuş. Bütün diğer bankalar telefon SMS ve e mail kullanırken finansbankın sadece mektup kullanması biraz ilginç üstelik sadece e mail adresimi yazışma adresi seçtiğim halde. Ama en azından şikayetvar a duyarlılar bu bile iyi.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön