15 Mayıs 2013 #1799883

Finansbank Maaş Müşterisine Kart Aidatı Kesinlikle Yok Denildi!

Maaş müşterisine kart aidatı yok denilerek bana kredi kartı verdiler. 3.ay ekstresinde 65 lira kart aidatı düştü.Bankaya gittiğimde yanlışlık olmuştur arayıp müşteri hizmetlerini düzelttiririz denildi. Arandı telefon bana verildi.Karşımdaki kişi iki adet faturamı kredi kartıma otomatik ödeme talimatı verirsem kart ücretini geri çekeceklerini belirtti.


Bende vermek istemiyorum kart ücretinide ödemeyeceğimi belirttim. Kart ücretini almalarında bir usulsüzlük olmadığını talimatı vermezsem aidat ücretini geri çekmeyeceklerini belirttiler. 65 lirayı vermemek için verdim talimatı. Ama oradaki memur böyle bir şart koşmamaları gerek zaten maaş müşterisisiniz diye belirtti. Zorla talimat verdirdiler.

Zeynep 80 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön