03 Nisan 2013 #1722766

Finansbank Maaş Müşterisinden Hesap Ücreti Alınıyor!

Bir grup çalışan olarak Finansbank maaş müşterisiyiz.Finansbank'la ilgili başka bir sorunu halletmeye çalışırken şans eseri hesaplarımızı kontrol ettik ve hepimizden geçtiğimiz aylarda 1 ya da 2 şer defa ve "herkes için farklı tutarlarda" "hesap işletim ücreti" alındığını farkettik.Bu durumu iş yerimize bildirdik.Bizden aldıklarını bir an önce geri vermelerini talep ediyoruz.Bunu yılda 3-4 defa yapıyorlar.

Yeliz 174 Okunma

Cevaplar

  • Yeliz05 Nisan 2013

    Benden kestiğiniz hesap işletim ücreti ile ilgili maillerime kuru bir sms ile geri döndünüz. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet bu mudur? Arayıp bilgilendireceğinizi söylediğiniz halde sadece sms yolladınız. Bir kez daha size olan güvenimi sarstınız. Sizin müşteri hizmetleri anlayışınız bu mu? Müşteri hey sıradan müşteri ; biz bu parayı keseriz ve sebebini de söylemeyiz sen sadece attığın maillerin cevabının olumsuz olduğunu bil yeter mi?

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön