02 Nisan 2013

Finansbank Maaş Müşterisinden Hesap Ücreti Alınıyor!

Bir grup çalışan olarak Finansbank maaş müşterisiyiz.Finansbank'la ilgili başka bir sorunu halletmeye çalışırken şans eseri hesaplarımızı kontrol ettik ve hepimizden geçtiğimiz aylarda 1 ya da 2 şer defa ve "herkes için farklı tutarlarda" "hesap işletim ücreti" alındığını farkettik.Bu durumu iş yerimize bildirdik.Bizden aldıklarını bir an önce geri vermelerini talep ediyoruz.Bunu yılda 3-4 defa yapıyorlar.

Gunes 64 Okunma

Cevaplar

  • Gunes08 Nisan 2013

    Finansbank maaş müşterisiyim.İnternet bankacılığını kullanmak istiyorum fakat maaş müşterisi olmama rağmen Finansbank, internetten yapmak istediğim işlemlerden komisyon ücreti almaya çalışıyor.Çalışma arkadaşlarımın böyle bir sorunu yok.1 hafta önce durumumu bildirmeme rağmen hala düzeltilmedi.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön