15 Mart 2013 #1686807

Finansbank Maaş Müşterisi Olduğum Halde Kimlik Bilgilerim Güncel Değilmiş Diye Hizmet Alamadım!

14.03.2013 tarihinde Finansbank Abidei Hürriyet şubesine giderek cep telefonumu kaybettiğimi ve yeni numaramı bildirmek için geldiğimi söyledim. Dilekçe ve kimlik fotokopimi alarak cep numarasını yenilediler. görevli personele özellikle sordum kesin oldu mu diye evet cevabını aldım. İnternete girdim ama şifre gelmiyor. Müşteri hizmetlerini aradım zerrin hanım kimlik bilgileriniz güncel olmadığı için yardımcı olamam dedi.


Ben bu bankanın hem maaş müşterisi hem de kredi kartı kullanıcısıyım buna rağmen kimlik bilgilerim güncel değilmiş. üstelik kamu personeliyim ve defalarca banka çalışanları tarafından kimlik bilgilerim alındı.

Efe 81 Okunma

Cevaplar

  • Efe15 Mart 2013

    abidei hürriyet şubesi müşteri ilişkileri yöneticisi sayın Özge Üze'ye teşekkürlerimi iletirim. Finansbankın club finans çağrı merkezi hakkında yapmış olduğum şikayet sanırım bir yanlışlık sonucu şubeye yönlendirilmiştir. ilgili şubenin ve görevli personelinin konu ile bir ilgisi yoktur. ayrıca ilgi ve alakaları nedeni ile şikayeti değil teşekkürü hak etmektedirler. lütfen bu konu hakkındaki gerekli düzeltmeyi yapınız, şikayetimi ilettiğiniz gibi teşekkürlerimi de iletiniz . saygılarımla ..

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön