13 Şubat 2014 #2291972

Finansbank Maaş Müşterisi Olduğum Halde Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Maaş müşterisi olarak bankayla tanıştım. Maaşlarımızı artık Finansbank'tan almadığımız için sanırım hesap işletim ücreti kesilmiş fakat 2 otomatik ödeme talimatım var ve otomatik ödeme talimatı verenlerden bu ücret kesintisi yapılmıyor.


Bankayla görüştüm ve bu konuyla alakalı olarak müşteri temsilcisi aradı düzenli olarak ödeme yapılmadığından bahsetti fakat yaz dönemi yazılmayan ve olmayan doğalgaz faturasını ben nasıl yaratarak ödeyebilirim algılayamadım.


Bunun dışında da her ay ekstre ücreti kesintisi yapılıyor defalarca kez e-mail adresi verdiğim halde.

Meltem 126 Okunma

Cevaplar

  • Meltem08 Mart 2014

    Ben zaten birkaç kez arayıp size kendim dinletmeye çalıştım ve baktım ki hiç sonuç alınamıyor buradan şikayet etmek zorunda kaldım. iyi çalışmalar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön