02 Mayıs 2013 #1775005

Finansbank Maaş Kartlarımız Hala Gelmedi!

Geçen ay kültür bakanlığı çalışanları olarak maaş hesabımız finans banka geçti ama 20 günü aştı maaş günü yaklaştı hesap kartlarımız benimde dahil çoğu kişiye gelmedi henüz ivedi bir şekilde tarafıma dönüş yapılmasını hesap kartımın gelmesini istiyorum.

Mustafa 59 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa29 Haziran 2013

  kartımın verdiğim iş adresime gönderilmesini istiyorum osmandi bey yokuşu istanbul arkeoloji müzeleri koruma güvenlik görevlisi istanbul/fatih/eminönü

 • Mustafa10 Mayıs 2013

  umarım dediğiniz gibi olur acil dönüş yapılırsa daha çok memnun olup referans sağlarız yoksa da banka ile maaş antlaşması iptaline kadar varabilir bu iş çünkü maaş haftası ve henüz hesaplarımız sözde yok bankanızda

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

 • Mustafa03 Mayıs 2013

  henüz ulaşan olmadı

 • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön