13 Nisan 2013 #1741269

Finansbank Maaş Kartı Yerine İstemediğimi Halde Kredi Kartı Gönderildi!

Eşimin çalıştığı firmanın maaşları Finansbank üzerinden yatırması nedeniyle, işe girerken yeni hesap açtırıldı. Hiç talep etmememize rağmen eşimin adına kredi kartı çıkartıldı çok kısa bir sürede gönderildi. Üstelik gayet lakayt bir şekilde çağrı merkezinden aranıp kart elimize ulaşmış mı teyiti alındı birde memnunmuyuz diye soruldu.


ATM kartı ise ancak 1, 5 ay sonra iş yerinin hesap açtırdığı bize uzak şubeye gönderildi, talep etmemize rağmen eve, yakın Şubeye transfer edilemedi. Sorun şu, kredi kartının iptali için şubeye ilgilenmedi, çağrı merkezi ile yapılan görüşme Kredi Kartı Ekstresine yansıtıldı. Kullanmadığımız karta 24 TL borçlandık. G. O. P Adliyede dava açacağım.

Suphi 286 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön