08 Nisan 2015

Finansbank Maaş Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesti

Bursa Finansbank Fomara Şubesinin maaş müşterisiydim. Firma maaş hesabı için başka bankayla anlaşınca otomatik olarak hiç bilgim ve banka tarafından da bildirim olmadan maaş hesabından çıkarılmışız. Daha iptal olan mart ayı dolmadan banka tarafından hesap işletim ücreti kesildi.


Verdikleri bilgide maaş hesabı iptal olduğu için hesabınızdaki ilk işlem hareketinde hesap işletim ücreti kesilmiştir denildi. Bu konuda ciddi anlamda şikayetçiyim, hiç adil bir şey değil. Bankadaki hesabımı sırf bu güvensizlikten iptal ettirdim ve hakkım olan kesilen ücretim tarafıma iadesini istiyorum.

Serhat 290 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön