12 Ocak 2016
Yorum Yap
#4632729

Finansbank Maaş Hesabım ve Hesap İşletim Ücreti Kesilmesi!

2015 yılı içerisinde çalışmış olduğum şirketimin maaş hesabından bugün (12.01.2016) fatura ödemesi için yatırmış olduğum hesabımdan 35,34 TL 2015 4.dönem adı altında hesap işletim ücreti alınmıştır.


Üstelik anında ve habersiz kesilen bu işlem yüzünden faturamı ödeyemedim. 2015 yılı içerisinde eski şirketimde çalışmam vesilesi ile bu alınan ücretin iadesini ve mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Yusuf 214 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile veya 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.  Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. YUSUF A. 'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları