24 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1920704

Finansbank Limitimi Sıfırladılar!

Cardfinans kredi kartımı yaklaşık 6 aydır kullanırım. Ödemelerimi düzenli ve gününde yaparım aylık ödemem 2000 bin TL civarıdır. Fakat bir mesaj geldi limitiniz sıfırlandırılmıştır diye. Neden sorusunu sorunca hiç bir şekilde net bir cevap malesef alamıyorum.


Şubeye gittim maalesef bireysel çalışanları bile şaşırdı. Çünkü gecikmem yok. Ödeme düzensizliğinden diyorlar , müşteri hizmetleri fakat böyle bir şey yok. Bir bayan aradı ödeme düzensizliği dedi. Ama böyle bir şey yok hep gününde öderim geciktirmem. Bu yapılan resmen insanı küçük düşürmek ve saçmalık. Kredi kartımı iptal edip bir daha Finansbank'ın önünden dahi geçmem...

Furkan Furkan 129 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler