01 Nisan 2013 #1717517

Finansbank Limitimi Sıfıra İndirip Beni Zor Durumda Bıraktılar Hiç Yardımcı Olmuyorlar!

Finansbank'tan kullanmış olduğum kredi kartının limitini sıfıra indirip beni de maddi ve manevi zor duruma soktular. Şimdide bankaya o kadar ricada bulunmama rağmen banka tarafından devamlı aynı şey söylendi yapacak bir şey yok ödeyeceksiniz.


4 aydan beri maddi olarak zor durumda olduğumu defalarca söyledim. Ayrıca Tuzla şubesinden kullandığım kredili mevduat hesabının limitini de sıfıra indirdiler taksitlere yetişemiyorum ne yapacağımı bilmiyorum ev kiramı veremez duruma geldim. Kredi kartı verirken, hesap açarken herşey güzel şimdide yardım eden yok. 3 aydan beri kiramı veremedim ne yapacağım bilmiyorum.

Ali 78 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön