09 Eylül 2013

Finansbank Limitimi Kısıtladı!

Ben daha önce de bu konuda şikayet ve istekte bulundum. Hiç sebepsiz yere kart limitime hiç bir açıklama yapılmadan kısıtlama getirildi. Lütfen belki bu onuncu yazışım ben bu kısıtlamanın kalkmasını istiyorum. Eğer Finansbank'ın geçerli kanıtlı bir gerekçesi varsa kartımı hep iptal etsin , bu dert bitsin. BDDK bu durumu çözer dedim ama olmadı.

Cengiz 62 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz09 Eylül 2013

  bana hiçbir açıklama gelmedi. ben zaten açıklama beklemiyorum olumlu veya olumsuz sonuç bekliyorum.

 • Cengiz09 Eylül 2013

  bana bir açıklama gelmediiiii

 • Cengiz09 Eylül 2013

  bana şikayetim konusunda ne sözlü ne de mesaila hiçbir açıklama gelmedi. şikayet var da gelen cevapta müşterimizle görüşülmüş açıklamalarımız sözlü olarak açıklanmadı mesaj olarakta hiçbir açıklama yoktur. bunu bddk ye bildirmek isterim. saygılarımla

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 02/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

 • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2013

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön