13 Haziran 2014

Finansbank Limitimi Düşürüyor!

Kredi kartı borcum olmadığı halde Finansbank kredi kartı limitimi düşürdü nakit çekim yapamıyorum en ihtiyacımız olduğu anda bu yapılır mı bankacılık anlayışı müşteri memnuniyeti bu mudur? Kredi kartımı iptal ettireceğim nasıl olsa kullanıma kapalı gibi bir şey.

Murat 881 Okunma

Cevaplar

  • Murat24 Ekim 2014

    0 HİZMET

  • Murat13 Haziran 2014

    ŞİKAYET 2014-06-13 10:45:37 TARİHİNDE İLETİLDİ SAAT 14.29 ŞİKAYET İLE İLGİLİ GERİ DÖNÜŞ YAPMAK BU KADAR ZOR MU MAĞDURİYETİM HALA GİDERİLMEDİ KREDİ KARTIMIN NAKİT ÇEKİME AÇILMASINI VE LİMİTİMİ KULLANMAK İSTİYORUM YOKSA KARTIMI İPTAL EDİN KREDİ KARTI VERMEK İSTEYEN MİLYONLARCA BANKA VAR

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Haziran 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön