04 Eylül 2013 #1992648

Finansbank Limit Sınırlama!

Finansbank'a olan borcumu ödedikten sonra kart limit sınırı getirildi, aradım kısa süre dendi, 3 kere kartı iptal ettirdim arayıp vazgeçirdiler, şöyle böyle diyerek. Bu olayın üstünden 2 ay geçti neredeyse. Arıyorum olumlu,olumsuz dönüş yapılacak bekleyin deniyor. Ne olumlu ne olumsuz dönüş yok. İnsanları yanıltmaktan başka bir işe yaramıyorlar.

Kadir 117 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Kadir05 Eylül 2013

    kaç kere ilettim acaba şikayetimi dikkate aldığınız mı var? gerekirse tüketici haklarına başvuracağım, kısa sürenizden kastınız ne acaba haşa bi geri dönüş yok?

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön