23 Eylül 2013 #2025701

Finansbank Limit Kısıtlaması Yapmış!

Her ay kredi kartımın asgari tutarını ödüyorum, 3 ay önce %50'sinden fazlasını ödedim. Daha sonra 2 ay geciktirip yine asgarisinden fazla miktarını ödedim fakat para yatırdıktan 1 gün sonra limit sıfırdır şeklinde bir mesaj geldi. Öğrenciyim ve bu zamana kadar aksatma yapmadım, 3 aylık tatilde de olması gayet mümkün olan bir şey bu sonuçta.


Öğrenci halimle mağdur etti beni Finansbank. Diğer kredi kartımla ilgili de 2 aylık bir gecikme sonunda sadece 1 günlük bekleme olmuştu ve başka bir problem olmamıştı. Madem bu şekilde zor duruma sokacaktınız, bilgilendirseydiniz. Bu arada bilgilendirme için arandım fakat açtığım zaman kimse tek kelime etmiyor. Lütfen bu konuyla ilgilenin.

Melike 174 Okunma

Cevaplar

  • Melike26 Eylül 2013

    lütfen düzene sokun uygulamalarınızı, öğrencileri mağdur ediyorsunuz!

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön