15 Nisan 2013 #1743012

Finansbank Limit Kısıtlaması Yapıldı!

Üniversite zamanından beri yaklaşık 5 senedir 500 TL limitle kullandığım kartıma 3-4 aydır kısıtlama yapılmış durumda.Tamam gecikmeli olarak ödeme yaptığımı düşünüyorum fakat 5 senedir düzenli olarak kullanan birine 200 TL borç için bu yapılmamalı yeri gelince kart vermesini biliyorsunuz. Gecikme faizi,alışveriş faizi,gecikme bildirim ücretleri vs. hepsini ödüyoruz zaten.Bankaların en sevdiği müşteri tipiyiz zaten ödemesini yapan ama gecikmeli yapan.


Bana aradığımda merkez bankası tarafından inceleniyor denildi, bütün borcumun ödenmesi lazımmış 200 TL için yapılan muamele çok yanlış bende bütün borcumu ödeyip kapattıracağım kartımı kullanamadığım kart neden açık kalsın ki?

Uğur 167 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön