06 Mayıs 2013

Finansbank Limit Arttırımı!

Finansbanktan uzun süredir kullanmış olduğum kredi kartımın limiti kartın geldiği günden beri 1200 tl. Diğer banka kartlarımın limitleri ortalama 15000 tl civarıdır.Bunu bankaya defalarca belirttiğim halde limit arttırım talebime gelen cevap detaylı bilgi verilmeksizin 'bankamız politikaları gereği talebinizi olumlu değerlendiremiyoruz' dur.


1200 tl limit ile hiç bir şey yapamıyorum anında doluyor.Dolayısıyla hiç bir işime yaramıyor. Konunun ilgili birim tarafından incelenip en kısa zamanda limitimin tatmin edici bir şekilde artırılmasını talep ediyorum.

Uğur 147 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön