13 Eylül 2013 #2010758

Finansbank Limit Artışı Yapılmıyor!

2008'den beri Finansbank kredi kartım var. Düzenli olarak limitim artırılsın talimatı vermiştim ama bir türlü arttırılamıyor. Sebebini sorduğumda bankamızın politikaları gereği diye cevap veriliyor. Bu devirde herkes kredi kartının limitini düşürmek isterken ben yükseltmeye çalışıyorum.


5 seneden beri limit 500 TL olur mu? Düzensizde ödemedim. Az önce kapatın kredi kartımı iptal edeceğim dediğimde, neden niçin sorusunu sormayacaksınız. Ben bankaya sordum bankamızın politikaları gereği dediniz. Bende cevap veriyorum Finansbankası'na: benim politikalarım gereği bende kartımı kapatıyorum.

Tuncay 85 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön