13 Eylül 2013 #2010697

Finansbank Levent Şubesi Hesap Açmadılar!

Finansbank Levent Şubesi'ne eşimden kalan dul emekli aylığım yatmaktadır. Bakmakla yükümlü olduğum özürlü oğluma SGK kapsamında maaş bağlanmıştır. SGK tarafından ödenen bu maaşta benim emekli aylığımı almakta olduğum Finansbank Levent şubesine yatmıştır.


Fakat Finansbank Levent şubesi elemanlarının hem bilgisiz, hemde araştırıp sorup öğrenmeye kapalı olmaları yüzünden, henüz ne yazık ki oğluma yatan maaşı Finansbank Levent şubesinden almak mümkün olamamıştır. Bankanın bu şubesine defalarca gittim, her seferinde durumu baştan anlatmak zorunda kaldım. SGK, şubeniz adına şikayette bulunacağını bana bildirmiştir. Bu durumun derhal düzeltilip oğlum adına hesap açılması gerekmektedir. Nu*** Tur***

Nursel 88 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön