30 Ocak 2014

Finansbank Kuryesinin Hatasını Bana Ödetti

Finansbank, adresim doğru olduğu halde doğru düzgün çalışmayan kuryesinin evime gelmediği halde gelmiş gibi yapıp adreste bulunamadığım için iade ettiği ve Finansbank'ın imha ettiği hesap kartımı hizmet alımı için yeniden istemem nedeniyle yeni kart bastığı için benden kart basım ücreti aldı.


1 gün sonra 29.01.2013 tarihinde 13:34'te 0850 222 0 900 no'lu müşteri hizmetlerinden arandım ve haklı olduğum için kart yeniden basım ücretinin alınmadığı ve alınmayacağı söylendi ama internet şubemden hesabıma baktığımda kart basım ücretinin hesabımdan 29.01.2013 yani arandığım gün kesilmiş olduğunu gördüm.

Aykut 72 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön