18 Nisan 2014

Finansbank Kullanmadığım Vadesiz Hesaptan İşletim Ücreti Alıyor

2 yıl hiç kullanmadığım vadesiz hesabımı kapatmak için bankaya gittiğimde hesabımın kapatılamayacağını söylediler. Konuyla ilgili avukat numarası vererek, avukatla görüşmemi istediler. Avukatı arayıp nedenini sorduğumda bankanın müşteri hizmetlerinden bilgi alabileceğimi söyledi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise nedeninin hesap işletim ücretinden kaynaklandığı söylendi.


Yani banka 2 yıl kullanmadığım hesabın işletim ücreti için toplam 184 tl için idari takip başlatacakmış. Bu haksızlığın giderilmesi için gerekenin yapılmasını rica ederim.

Nazlı 142 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön