02 Mayıs 2013 #1775598

Finansbank Kullanmadığım Pos Cihazına Ödeme!

Finansbank Siteyolu şubesinden pos cihazı almak gafletinde bulundum. Aslında pek ihtiyacım olmamasına rağmen banka pazarlamacısının kullanmadığımız zaman herhangi bir masrafı olmayacak taahhüdüne istinaden almış olduğum pos cihazını hiç kullanmadığım için iade etmek istediğimi bankaya defalarca bildirdim, ancak cihazı teslim almaya gelen olmamasının yanında bilmem kaç aylık eften püften kalemlerle bana çıkardıkları ekstre 230 TL civarı.


Üstelik cihazlarını almaya gelmedikleri gibi ben gidip teslim etmezsem bir de cihaz parası isteyeceklermiş. Cihazı teslim ettim ancak hiçbir şekilde hiçbir ürününü (kredi, k.kartı, pos işlemi vs.) kullanmadığım bir banka kendi yarattığı masraflardan şikayetçiyim.

Hakan 119 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön