10 Mayıs 2013 #1790884

Finansbank Kullanmadığım Kredi Kartıma Aidat Ücreti Yansıtıyor!

Finansbank, kredi kullanmamdan dolayı adıma çıkartmış olduğu ve 2 senedir hiç yansıtmadığı kredi kartı yıllık aidatını, 2 senedir kredi kartını daha hiç kullanmamama rağmen, ne hikmetse mayıs 2013 tarihinde kredi kartı ekstreme yansıtmış. Hiçbir banka, bir kere bile kullanılmamış bir kredi kartına aidat ücreti yansıtamaz. Finansbank'tan şikayetçiyim. Finansbank ile ilgili tüm ilişkimi keseceğim. Bir daha da önünden bile geçmem. Böyle fırsatçılık olmaz. Sesimizi çıkarmasak kim bilir neler yapacaklar? Kart aidatım iptal edilsin, karta yansıtılsın ve kartım da iptal edilsin!

İlkan 59 Okunma

Cevaplar

  • İlkan10 Mayıs 2013

    Size doğrudan ilettiklerimize çözüm getirebilseydiniz zaten buradan yazmak zorunda kalmazdık. İşi yokuşa sürüp sözleşmelerin arkasına sığınıyorsunuz. Hangi banka kullanılmayan bir karttan aidat alabilir!? Artık kullanılan kartlardan bile alınmazken. Eski aidatlar geri iade edilirken. Sizi dinliyoruz yazmışsınız ama sadece dinliyorsunuz. Siz önce kendinizi de bir sorgulayın, nasıl bir bankada çalışıyorsunuz. Ben olsam böyle haksız kazançlı bir yerden evime ekmek götürmezdim. Bütün bu laflar 65TL için mi? Evet aynen öyle 65TL için! Benim gibi 65 milyon var bu ülkede cebinden gidenlerden habersiz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön