08 Nisan 2013 #1729656

Finansbank Kullanmadığım Karttan Aidat İstiyor!

Maaşımı 1 yıl öncesine kadar Finansbanktan alıyordum. Onlarda bunu fırsat bilerek bana kredi kartı gönderdiler. Kartı bir başkası teslim almış ve bana getirmişti. Ben de kart elime geçer geçmez kesip attım. Aradan 1 yıl geçti. Numarasını, hatta şifresini dahi bilmediğim, en ufak bir işlem yapmadığım bu kredi kartına 75 TL kart aidatı geldi. Bu neyin karşılığında istenmektedir? Buna karşılık ne hizmet verilmiştir?


Bankanın internet sitesindeki "sizi dinliyoruz" linkine şikayette bulundum. Olumsuz değerlendirildiğini öğrendim. Ben de şimdi hakem heyetine vermek üzere dilekçemi hazırladım ve ilgili ekstrenin gelmesini bekliyorum. Aman benden uzak dursunlar.

Demet 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 09/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Demet08 Nisan 2013

    bulmuşlar bir kalıp sizi dinliyoruz linki ile ulaşın. yazdıklarımızı okumuyorlar dahi. yukarıda sizi dinliyoruz linkine yazdığımı belirtmişim. İnceleyip bilgi verdiler. nasıl biliyor musunuz; her zaman boş boş arayan banka bu sefer SMS atmış TALEBİNİZ OLUMLU KARŞILANMAMIŞTIR diye. Boş beleş para kim iade eder ki... Bakalım hakem heyeti ne diyecek...

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön