16 Eylül 2013 #2012960

Finansbank Kullanmadığım Karta Kart Basım Ücreti Gönderdi!

Maaş müşterisi olduğum Finansbank'ası CardFinans kart dedikleri kredi kartını ,ben istemediğim halde tarafıma gönderdiler. Kartı kullanmadığınız taktirde; yıllık aidat bedeli de almayacağız dediler. Aradan yaklaşık 5 ay geçtikten sonra hiç kullanmadığım kredi kartına 79 TL Kart Basım Ücreti yansıtmışlar.


Müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettiğimde;fakat bir sefere mahsus kart basım ücretini ödemek zorunda olduğumu söylüyorlar. Hiç kullanmadığım halde bu tutarı ödemek istemiyorum. İstiyorsam yasal haklarımı kullanabileceğimi önerdiler. Böyle büyük bir bankaya bunu hiç yakıştırmıyorum. Kınıyorum, yazık günah ya hiç kullanılmamış bir kart için 79 TL para talep edilmesi ...

Recep 38 Okunma

Cevaplar

  • Recep19 Eylül 2013

    Asla bir daha Finansbank kullanmam...

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön