07 Eylül 2013 #1998529

Finansbank Kullanmadığım Karta Kart Basım Ücreti Gönderdi!

Maaş müşterisi olduğum Finansbank'ası Fix card dedikleri kredi kartını ,ben istemediğim halde tarafıma gönderdiler. Almak istemediğimi söylediğimde herhangi bir kesintisi olmayacak kartı kullanmadığınız taktirde; yıllık aidat bedeli de almayacağız dediler. Aradan yaklaşık 5 ay geçtikten sonra hiç kullanmadığım kredi kartına 15 TL Kart Basım Ücreti yansıtmışlar.


Müşteri hizmetlerini arayıp itiraz ettiğimde istiyorsam hesabı kapatabileceklerini ;fakat bir sefere mahsus kart basım ücretini ödemek zorunda olduğumu söylüyorlar. Hiç kullanmadığım halde bu tutarı kendilerine ödemeyeceğimi belirttim. İstiyorsam yasal haklarımı kullanabileceğimi önerdiler. Böyle büyük bir bankaya bunu hiç yakıştırmıyorum. Kınıyorum.

Songül 36 Okunma

Cevaplar

  • Songül11 Eylül 2013

    Finans bankası tarafından tarafıma 2 adet mail ulaştı. 1.mesaj: ... ile biten kartınız ile ilgili kart ücreti iade talebiniz değerlendirilmiş olup olumlu sonuçlandırılamamıştır. 2.mesaj:talebinizle ilgili TBB Musteri şikayetleri hakem heyetine başvurmak isterseniz Bankamıza yazılı başvurarak yazılı yanıt talep edebilirsiniz. Şeklinde mesajlar tarafıma ulaştı .Hiç bir şekilde bu çözümleri kabul etmiyorum.Mesleğim gereği haklarımı gayet iyi biliyorum.Sosyal medyada dahil memnuniyetsizliğimi her yerde bildireceğim.Yapılan büyük bir yanlış düzeltmeleri gerekiyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön