10 Nisan 2013 #1735441

Finansbank Kullanmadığım Hesap İçin Hesap İşletim Ücreti Kestiler!

Finansbank'a konut kredisi için başvurduğum tarihte,bilgim dışında bana tanımlanan KMH için daha önce şubeye gidip KMH hesabının kapatılması hakkında başvuruda bulunduğum halde, KMH kapatılmamış,hatta üstüne bir de hesap işletim ücreti tahsil edilmiştir.Bununla birlikte, sigorta poliçem bilgim dışında yenilenmiş ve yine bilgim dışında bu KMH'tan tahsil edilmiştir.


Ekteki resimde görüleceği gibi de 512,85TL'lik de bir kesinti bulunmakta ki bunu henüz anlamış değilim.Derhal tarafıma bu kesintilerle ilgili detaylı bilgi verilmesini ve bilgim dışında açılıp kesintiler yapılan KMH'ın kapatılmasını istiyorum. Diğer kesintiler için ise bugün itibariyle yasal yollara başvurduğumu da bildirmek isterim.

Cenk 41 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön