15 Şubat 2013

Finansbank Kullanmadığım Hesaba Hesap işletim Ücretleri Geldi!

Finansbank A.Ş bankasının 11.10.2011 ile 09.04.2012 tarihleri arası da maaş müşterisi olmama rağmen hesap işletim ücreti kesildiği ve şirket maaş bankamızı değiştirdiğinde hesap kartımı kapatmak istediğimde bir takım ücretler ödenmeden kapatılmayacağı bilgisi gelmiştir.


Bu ücretler hesap işletim ücreti ve dönem hesap işletim ücreti imiş. Hiç bir şekilde hesabı kullanmadığım halde 110.13 TL ödeme zorunda kaldım. Ödemiş olduğum bu haksız kazancın tarafıma geri iade edilmesi konusunda yardımlarınızı arz / rica ederim. 925 TL maaş ile 1 ay boyunca çalışmak ve hiç bir şekilde kullanmadığımız bir karta 110 tl yatırmak bizi çok zor durumda bırakmaktadır.
Saygılarımla

Bilal 71 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön