18 Mart 2015

Finansbank Kullanmadığım Borçlu Karda Hala Aidat Kesiliyor!

Birikmiş belli başlı borçtan dolayı borcumu taksitlendiriyorum. Bu taksitlendirmeden dolayı tüm borç kapanana kadar "kredi kartım kullanıma kapatılıyor." Buraya kadar her şey normal. Fakat 1 ay kadar önce 25 TL'yine üyelik aidatı kartımdan kesiliyor. Ya hu ben kullanamadığım karta niye hala kullanım ücreti ödüyorum?

Her fırsatta işletim ücreti keserler hesabınıza. Kartı onların isteği ile kullanamasanız bile borç öderken hala kesmeye devam ederler. Ben bu bankanın eski müşterisi olarak kapısından bir daha geçmeyeceğim, pişman oldum!

Emircan 222 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön