25 Nisan 2013 #1762714

Finansbank Kullanımda Olmayan Karta Senelik Aidat!

2011 yılında adı geçen banka telefon üzerinden arayarak farklı ve avantajlı bir kart hizmetleri olduğu, bu kartı gönderebileceklerini belirtmiştir. Yapılan konuşma sonucu üzerine basa basa kartı tarafınıza dökümanları ile gönderelim inceleyin eğer kartı kullanıma açarsanız (alışveriş yapmak) o zaman ödeme yaparsanız şeklinde konuşma yapılmıştır.


Bu konuşmaya istinaden kart gönderilmiş geçen süre içinde ne şifre alınmış ne de kart bir defa atmye takılmıştır. Banka bu ay içinde ekstre göndermiş 150 tl senelik aidat talep etmiştir. Konu ile ilgili telefonla şikayette bulunulmuş karşılığında yapılacak birşey yok ödeme yapmanız gerekmektedir denmiştir.

Mete 43 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön