26 Şubat 2013

Finansbank Kullanıma Kapalı Kredi Kartından Kart Aidatı Alındı!

Adıma kayıtlı gold kredi kartının ödemesinde işsizlikten dolayı sıkıntı yaşadığım için kullanıma kapatılarak taksitlendirmeye böldürdüm rahatsız olduğum için taksit yatırması için annemi gönderdim, fakat kullanıma kapalı olmasına rağmen gold kredi kartı için yıllık kart kullanım bedeli almışlar.


Yıllardır kart aidatlarını alıyorlar ve bunları haksız olarak alınıyormuş sadece buda değil maaş hesabıma ait kart içinde yıllık hesap işletim ücretleri kesiliyordu hem kredi kartım için yıllardır alınan kart aidatlarının iadesi için hemde hesap işletim ücreti adı altında benden izinsiz otomatikman kestikleri paraların faiziyle iadesini istiyorum.

Timuçin 91 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön