30 Ocak 2014 #2265038

Finansbank Kullanıma Açılmamış Bana Ulaşmamış Karta Aidat Kesmiş!

Geçen yıl üniversitelere gelen herkese yalvar yakar kart çıkarmaya çalışan kredi kartçılarının ısrarına dayamayarak doldurduğum kredi kartı formunu doldurdum. Kartı kullanıma açtırmaz isem kartın iptal olacağını prim aldıklarını söyleyerek ikna ettiler beni.


Kart bana teslim edilmedi almadım şifre talebinde bulunup kullanıma açmadım. Bugün bana Finansbank'tan bir SMS geldi aynen yazıyorum


"Son 4 hanesi 2538 olan Finansbank kredi kartınızın dönem borcu 10.00 TL asgari borcu 3.00 TL Son ödeme tarihi 7/02/14 Finansbank"


Bana ulaşmamış özellikle belirtiyorum ulaşmamış! Kullanıma açılmamış bu kartın borcunu ödemek istemiyorum.

Yunus 73 Okunma

Cevaplar

  • Yunus22 Şubat 2014

    Finansbank'tan kimse iletişime geçmedi 1 yıl sonra biriktirip tekrar önüme sunacaklar sanırım.telefonuma hala Finansbank'tan reklam mesajları gelmeye devam ediyor.

  • Yunus22 Şubat 2014

    Finansbank hali hazırda bana ulaşmadı iletişime bile geçmedi.sonuç hakkında en ufak bilgim yok.kendi sitelerinde sorun ile ilgili bildirilendirileceğim yazıyor ama bana ulaşan biri yok.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön