29 Nisan 2013

Finansbank Kullanılmayan Kredi Kartının Ekstre Borcu mu Olur!

Eski iş adresime Finans bank maaş müşterisi olmamdan dolayı isteğim dışı gönderilen kredi kartını 3 yıldır kullanmadım.Yine isteğim dışı açılan nakit avans hesabımdan düşüş olduğunu fark ettim. Müşteri Hizmetlerini aradım. Müşteri temsilcisi ekstre borcu olduğunu,yeni iş adresime ekstrelerin gönderildiğini belirtti.


Böyle bir şey imkansız işe kısa bir süre önce başladım. Ben kullanmadığım kartın, bana ulaşmayan ekstrenin neden ücretini ödemek zorundayım? Bana verilen cevapların hiçbir mantıklı açıklaması yok ve doğruluk derecesi yok! Finans banka ait hesaplarımı kapattım.

Melek 80 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 29/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön