12 Ekim 2013

Finansbank Kullanılmayan Kredi Kartından Ücret İstemeleri!

İstemediğimiz halde Finansbank'tan ev adresime kredi kartı gönderildi. Hiç zarfına açmadım kartı kullanmadım kart 2011 de geldi iptali için telefon bankacılığına çağrıda bulundum çağrım olumsuz sonuçlandı. Hiç zarfına dahi açmadığım, istemeden gelen kredi kartından 31,61 TL borcu ödememi istiyorlar.

Hatice 76 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz, 0850 222 2 900 Sizi Dinliyoruz hattımızı aramanız durumunda talebinizle ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi12 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön