08 Nisan 2013 #1729326

Finansbank Kullanılmayan Karttan Kart Ücreti Alındı!

Yaklaşık 20 yıldır kredi kartı müşterinizim. Diğer bankalardan kullanmakta olduğum kredi kartlarına yansıyan kredi kart ücretleri ilgili bankalara itiraz etmem sonucu hep iade edilir. Bankanızdan aktif olarak kullandığım kredi kartına yansıyan üyelik ücretlerini şimdiye kadar hep ödedim. Çünkü bankanızın kart kampanyalarından memnundum. Ancak sms ile bana varlığından bile haberdar olmadığım ne zaman teslim edildiğini hatırlamadığım başka bir kredi kartıma ait üyelik ücreti borcu olduğum bildirildi. Kullanmadığım kredi kartına nasıl aidat alınabilir ki. İtirazım olumsuz neticelendiğinden aktif kartımın da tüm borcunu defaten ödeyerek bankanızla olan ilişkimi kesiyorum. Ancak haklarımı sonuna kadar arayacağım.

Mefharet 54 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 05/04/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz.

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön