11 Eylül 2013 #2006235

Finansbank Kullanılmayan Karttan Alınan Kart Ücreti!

Finansbank'tan sahip olduğum ve bugüne kadar hiç kullanmadığım kartıma 75 TL kart ücreti yansıdığını şans eseri bugün öğrendim. Başka hiçbir bankada görülmemiş bir uygulamayı ben bu bankada gördüm.


Onlarca kredi kartım var, bazılarını sadece kart satan arkadaşlara destek olsun diye aldım ve hiç kullanmadım. Kullanmadığım karttan ücret alan tek Finansbank oldu. Kartı kapattırdım, borcu ödeyip tüketici hakları hakem heyetine gideceğim. Zaten bu bankaya karşı ön yargılarım vardı. Bundan sonra kapısının önünden dahi geçmem. Kimseye de bu bankayı tavsiye dahi etmem.

Serkan 47 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön