27 Ağustos 2013 #1978876

Finansbank Kullanılmayan Karttan Aidat İstiyor!

Finansbank'tan adıma kayıtlı bir kredi kartı mevcut. Bu kara ait tüm borçları yaklaşık 1 yıl önce ödedim ve kartı kullanmaktan vazgeçtim. 2013 yılının sonlarına yaklaştığımız bu ay bana gönderdikleri extreye 45 TL yıllık kart aidatı yansıtmışlar.


Arayıp bu ücreti ve kartı iptal etmelerini istedim. Kartı iptal işlemini başlattılar ama bu ücreti tahsil edeceklerini söylediler. Kullanmadığım bir kart için neden aidat ödeyim. Kanunen aidat alma hakları olmamasına rağmen bu ücreti yansıtıyorlar.

Cankat 57 Okunma

Cevaplar

  • Cankat02 Eylül 2013

    Pek dinlemiyorsunuz. Bir müşterinizin geçmişte sizinle çalışmış olması size gelir getirmiş olması umrunuzda bile değil. Müşteri ilişiğini kesmeye kalkıştığı an, daha nekadar para koparırız hesabındasınız. Tanıdığım her insana, yazabildiğim her foruma sizin nasıl bir firma olduğunuzu çok güzel anlatacağım. Tükeciti hakları mahkemesinde görüşürz.

  • Cankat02 Eylül 2013

    İlgili firma, Kart ücreti iadesini kabul etmedi. Israrla o parayı almak için diretiyor.Kartlarını kullandığım süreçte oldukça fazla üzerimden kazanç sağladılar. Kullanmadığım sürede bile para alma hırsı ile iş yapıyorlar. Kesinlikle Finansbank ile çalışmayın. Müşteri memnuniyeti sıfır.

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön