17 Nisan 2013 #1749273

Finansbank Kullanılmayan Karta Yıllık Aidat!

Finansbanka ait bir adet gold kredi kartı kullanmaktayım. Banka tarafından tekrardan aynı hesaba bağlı, aynı limiti kullanan bir adet daha kredi kartı gönderildi. Fakat 2. gelen kart clasic özelliğine sahip. Zaten bir kartı kullandığım için 2. kartı hiç açıp kullanmadım.


Daha sonrasında arayıp bu durumu anlattığımda kartı hiç kullanamaz isem hiçbir ücreti olmayacağı kartın 1 yıl sonra otomatik olarak kapanacağıydı. Fakat dün tarafıma ulaşan mail de, kullanmadığım karta ait 49 TL bir aidat yansıtılmış.


Müşteri hizmetlerini aradığımda görüştüğüm kişi bunu iptal edemediğini sadece incelenmesi için talep oluşturabileceğini söylüyor. Kullanılmayan bir karta kesilen ücretin iptalini istiyorum.

Necati 188 Okunma

Cevaplar

  • Necati17 Nisan 2013

    Verilen standart cevap ile şikayetimin cevaplandı olarak gösterilmesini doğru bulmuyorum. Sorunum çözüldükten sonra bu şikayetim için cevaplandı yada çözüldü olarak tanımlanmasını istiyorum

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön