17 Nisan 2013 #1748167

Finansbank Kullanılmayan Hesaptan Ücret Kesilmesi!

İş yerimiz maaş aldığımız bankada değişiklik yaptı ve finans bank maaş müşterisi olduk tüm çalışanlar . . bu banka eski hesapları olan ben ve bikaç arkadaşım ilk maaş yattığında geriye dönük yıllara ait hesap işletim ücreti altında haksız kesinti yaptı bu paraların iadesini istiyoruz ve ne kadar acemi personel varsa almışlar iki kere hap açmak için çağrılmamıza rağmen kimliğimdeki soy isimle değilde boşandığım soy isimle açılmış ve düzeltilmesini istediğimde ise ücretli olduğu söylendi mağduriyetim giderilsin ve haksız kesilen ücretler geri iade edilsin.

Çiğdem 38 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem17 Nisan 2013

    4440900 nolu tekefon hattınızdan yaptıgım görüşmeler sonuçsuz kaldı ... onun için şikayet var sitesinden sorunumu anlatmak istedim mağduriyetim lütfen giderilsin.....

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön